strzałka - idź do góry strony

Irudek – ochrona podczas pracy na wysokości wprost z kraju corridy

     Irudek to marka, która już dawno zagościła w naszej ofercie. Ten hiszpański producent dba o zdrowie i życie osób pracujących na wysokościach od 1989 roku.

    Chcemy przedstawić markę, która w ostatnim czasie pojawiła się na naszej witrynie. Irudek Group to firma z blisko trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie BHP, zaś jej specjalizacją jest sprzęt do pracy na wysokości. W katalogu marki można znaleźć liny, zatrzaśniki, kaski czy uprzęże. Wszystko w najwyższej jakości i z potrzebnymi atestami.

    Skoro już o atestach mowa, to należy podkreślić fakt, że sprzęt do pracy na wysokości to grupa produktów III kategorii (ochrona życia). W tej dziedzinie nie ma miejsca na błędy czy wypaczenia. Dlatego powinien być poddawany regularnym przeglądom. Dzieje się tak nie tylko podczas użytkowania, ale również kiedy pojawia się na naszych półkach. Wśród naszej kadry posiadamy pracowników, którzy ukończyli specjalistyczne szkolenia i mają uprawnienia do dokonywania corocznych przeglądów z upoważnienia producenta oraz posiadają wiedzę w zakresie doboru tego sprzętu. 

    Wracając jednak do Irudek Group. Jest to firma, której centrala znajduje się w Hiszpanii, zaś zakłady ulokowane są we Włoszech, Brazylii i Indiach. Dodatkowo warto podkreślić, że asortyment tej marki jest sprzedawany w ponad 50 krajach. Jakość produkowanych towarów to nadrzędna wartość w tej firmie. Dzięki temu Irudek może pochwalić się licznymi certyfikatami, o których informuje już na pierwszych stronach swojego katalogu.

Irudek jest jedynym przedsiębiorstwem hiszpańskim posiadającym certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie projektowania, wytwarzania i instalowania zabezpieczeń przed upadkami z wysokości i linii asekuracyjnych, wydanym przez TÜV Management Service S.L., stanowiącym potwierdzenie jakości naszych procesów.

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Irudek, która znajduje się na naszej stronie. Jest to jednak tylko wycinek potencjału jaki drzemie w portfolio tego producenta. Dlatego też zachęcamy zaznajomienia się z katalogiem. Nasi konsultanci z pewnością pomogą Państwu w odpowiednim doborze sprzętu do ochrony podczas pracy na wysokości.

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności
akceptuję