strzałka - idź do góry strony

FTG - nowoczesne wzornictwo i bezpieczeństwo

     FTG to włoski producent obuwia ochronnego i roboczego. Jest to firma o doświadczeniu przekraczającym 50 lat. W tym okresie stworzyła wiele znakomitych i wyróżniających się na rynku produktów.

      Nasza firma od ponad 20 lat współpracuje z FTG. Jest to ceniony zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku dostawca obuwia roboczego. Od początku naszej kooperacji jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki na terenie Polski, dzięki czemu zaopatrujemy hurtownie, sklepy oraz klientów końcowych w takie bestsellery jak: Piper, Rugby czy Soul Low. Co wyróżnia tę markę? Na pewno nieszablonowy design i wykonanie. Nie jest to klasyczny but roboczy, a nowoczesny produkt stworzony na wzór codziennego obuwia. Doskonałym przykładem mogą być wymienione powyżej Soul Low czy Mugello.


     FTG idąc dalej postawiła na nowoczesny system wiązania butów – tzw. BOA. Jest to rozwiązanie stosowane często w obuwiu sportowym. Klasyczne tekstylne sznurówki zostały zastąpione linką, która dzięki specjalnemu pokrętłu nawija się i w ten sposób zawiązuje but. Koniec z rozwiązanymi sznurówkami, koniec z potykaniem się o nie. System BOA jest idealnym rozwiązaniem, które zapewnia dużo większe bezpieczeństwo niż standardowe metody.

 


     Na tą chwilę FTG posiada dwa modele butów z tym rozwiązaniem. Są to Concorde i Falcon.

 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności
akceptuję