strzałka - idź do góry strony

Infield flexor plus - ekstremalnie giętkie i wytrzymałe

     Wzrok to niesamowicie istotny zmysł, dlatego należy zapewnić mu najlepszą ochronę. Odpowiedniej jakości okulary oraz prawidłowo dobrane szkła to podstawa w kwestii bezpieczeństwa i zdrowia oczu.

     Infield Safety to niemiecka firma, której doświadczenie na światowych rynkach przekroczyło już 25 lat. Dodatkowo nasza kooperacja z tym producentem sięga dwóch dekad. W tym okresie zrealizowaliśmy wspólnie wiele projektów i zaopatrzyliśmy tysiące zakładów w sprzęt potrzebny do ochrony wzroku. Dla pokazania skali, tylko w 2017 roku sprzedaliśmy blisko 100 000 produktów spod znaku Infield.
     Szeroki wachlarz towaru, który posiadają nasi niemieccy partnerzy pozwala na odpowiednie dopasowanie ochron zarówno dla ślusarzy, malarzy jak i górników. O precyzji i jakości niech świadczy ta ostatnia grupa zawodowa, gdyż w związku z charakterem ich środowiska pracy towar potrzebuje specjalistycznych badań i dopuszczeń.

     Warto nadmienić też, że Infield jest również producentem okularów typu sport oraz outdoor. Co kryje się za tymi pojęciami? Nowoczesny design oraz jakość wykonania. Tak w dwóch słowach można opisać okulary tej serii. Dzięki swoim właściwoścom mogą po nie sięgać zarówno łucznicy, biegacze motocykliści jak i wędkarze.     Przechodząc jednak do sedna sprawy, obecnie w ofercie Infield można znaleźć ciekawą serię Flexor plus. Są to produkty giętkie i niemal niełamliwe. Zaznaczamy niemal, ponieważ wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jednak prawdopodobieństwo złamania tych okularów jest minimalne. 

     Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem firmy Infield, który został przygotowany w języku polskim. 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności
akceptuję