strzałka - idź do góry strony

Akceptacja faktury w formie elektronicznej

E-Faktura Zamówienie

Akceptuję przesłanie faktur w formie elektronicznej przez Prewenta Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 20.12.2012 ( Na podstawie art. 106 ust. 10 i 11 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. 2011 r.Nr 177, poz. 1054 oraz z 2012 r. poz. 1342 i 1448)

Proszę podać tylko jeden adres e-mail. Sugerujemy, aby był to adres utworzony na potrzeby rozliczeń faktur elektronicznych.

Faktury i faktury korygujące będą przesyłane w formacie PDF (Portable Document Format) z adresu: faktury@prewenta.com.pl W tytule e-maila z e-fakturą znajduje się nazwa wystawcy oraz numer faktury i numer ewidencyjny klienta. Każdy e-mail zawiera tylko jedną fakturę.

Jeśli odbiorca faktury zmieni adres e-mail, to niezwłocznie poinformuje wystawcę faktury o nowym adresie e-mail do przesyłania faktur i faktur korygujących.

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Prewenta Sp.z o.o. z siedzibą w Mikołowie, Gliwicka 136, w celu przesyłania faktur w formie elektronicznej. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz usuwania.

 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności
akceptuję