strzałka - idź do góry strony

POLECAMY

Hełm dla elektryków E - MAN

22 października 2018
ENHA to ceniona niemiecka marka działająca w segmencie ochrony twarzy i głowy. W ofercie tego producenta można wyróżnić ciekawy model hełmu stworzonego z myślą o elektrykach – mowa o E- MAN.

FTG - nowoczesne wzornictwo i bezpieczeństwo

22 września 2018
FTG to włoski producent obuwia ochronnego i roboczego. Jest to firma o doświadczeniu przekraczającym 50 lat. W tym okresie stworzyła wiele znakomitych i wyróżniających się na rynku produktów.

Infield flexor plus - ekstremalnie giętkie i wytrzymałe

23 sierpnia 2018
Wzrok to niesamowicie istotny zmysł, dlatego należy zapewnić mu najlepszą ochronę. Odpowiedniej jakości okulary oraz prawidłowo dobrane szkła to podstawa w kwestii bezpieczeństwa i zdrowia oczu.

Maszyny vendingowe w służbie BHP

24 kwietnia 2018
Maszyny vendingowe to ciekawe i praktyczne urządzenia służące do samoobsługowego korzystania z wszelkich towarów. Kto z nas nie widział automatów z batonikami czy napojami, które po wrzuceniu odpowiedniej kwoty wydadzą nam pożądany produkt oraz resztę. Taki proces bardzo usprawnia zakupy w miejscach i o czasie, gdzie brakuje klasycznego sklepu.

Irudek – ochrona podczas pracy na wysokości wprost z kraju corridy

17 kwietnia 2018

Irudek to marka, która już dawno zagościła w naszej ofercie. Ten hiszpański producent dba o zdrowie i życie osób pracujących na wysokościach od 1989 roku.

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności
akceptuję