strzałka - idź do góry strony

POLECAMY

FTG - nowoczesne wzornictwo i bezpieczeństwo

12 kwietnia 2019
FTG to włoski producent obuwia ochronnego i roboczego. Jest to firma o doświadczeniu przekraczającym 50 lat. W tym okresie stworzyła wiele znakomitych i wyróżniających się na rynku produktów.

BRANŻA MOTORYZACYJNA - PRZEWODNIK PO NORMIE EN388

1 lutego 2019

Firma Ansell koncentruje się na bezpieczeństwie pracowników: oferujemy szeroki zakres rozwiązań ochrony dłoni, rąk i ciała, aby zaspokoić potrzeby wielu gałęzi przemysłu.Przed wyborem produktu należy upewnić się, że przeprowadzono ocenę ryzyka związanego z zagrożeniami w celu ustalenia, czy produkt zapewni odpowiedni poziom ochrony. Można skonsultować się z przewodnikiem Ansell Guardian® Chemical w celu dokonania oceny poziomu ochrony chemicznej oferowanej przez nasze produkty i zapewnienia prawidłowej oceny ryzyka.

MICROCHEM 4000 - skuteczna ochrona przed CHEMIKALIAMI

3 stycznia 2019

Ochrona, komfort i jakość - te 3 przymiotniki najlepiej opisują produkty Microgard. Belgijski producent już wiele lat temu stworzył unikatowy kombinezon o tajemniczym symbolu 4000, który nadal jest najchętniej wybieranym produktem. Co się kryje za tą nazwą?

Hełm dla elektryków E - MAN

22 października 2018
ENHA to ceniona niemiecka marka działająca w segmencie ochrony twarzy i głowy. W ofercie tego producenta można wyróżnić ciekawy model hełmu stworzonego z myślą o elektrykach – mowa o E- MAN.

Infield flexor plus - ekstremalnie giętkie i wytrzymałe

23 sierpnia 2018
Wzrok to niesamowicie istotny zmysł, dlatego należy zapewnić mu najlepszą ochronę. Odpowiedniej jakości okulary oraz prawidłowo dobrane szkła to podstawa w kwestii bezpieczeństwa i zdrowia oczu.
korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności
akceptuję