strzałka - idź do góry strony
zapraszamy do współpracy

O NAS

PREWENTA Sp. z o.o. od 1994 roku jest obecna na rynku odzieży roboczej i sprzętu BHP. Przez lata działalności zdobyła doświadczenie, wszechstronną wiedzę oraz zaufanie Klientów i obecnie znajduje się w ścisłej czołówce firm na rynku krajowym w branży BHP.

„PREWENTA” prowadzi swoją działalność na obszarze całego kraju, organizuje również  magazyny zewnętrzne na terenach zakładów Klientów.
Firma oferuje również usługę wynajmu automatów vendingowych do dystrybucji artykułów BHP. Urządzenia te są idealnym rozwiązaniem zapewniającym zarówno kontrolę  jak i dostępność artykułów w zakładach pracy.
W trosce o bezpieczeństwo Klientów firma dostarcza tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty, stale poszerza ofertę certyfikowanych środków ochrony indywidualnej, wprowadza na rynek nowe, innowacyjne rozwiązania i technologie.

Wykwalifikowany personel firmy, dzięki spersonalizowanemu podejściu do Klientów zapewnia specjalistyczne doradztwo, dogłębną analizę i zrozumienie ich problemów oraz gwarantuje wyjątkową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

„PREWENTA” nieustannie się rozwija, monitoruje zachodzące trendy określające kierunki zmian i definiujące pewien obraz przyszłości. Szeroka gama produktów i usług, profesjonalizm, rzetelność i niezawodność przekładają się na zaufanie zarówno licznej grupy stałych jak i nowych Klientów, których zadowolenie jest jednym z głównych celów działalności firmy.
 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności
akceptuję